Hakkımızda
Kaliteli Hizmet ve Güleryüz, İşimizin Vazgeçilmez Bir Parçası. DAHA İYİ BİR HİZMET İÇİN [...]
 

BMS nedir?


BMS, 1979'dan beri sağlıklı yaşam için su arıtma sistemleri, çelik mutfak ürünleri üretiyor. 2005'ten bu yana, Türkiye çapında yaklaşık 600 kişilik satış ağını bayilik sistemi ile yürütüyor. Firmamız, kendine has direkt pazarlama yöntemlerini kullanarak, tanıtım görevleri aracılığı ile profesyonel bir satış sistemi uyguluyor. " Experience Marketing" yani kullanım keyfini müşteriye yaşatarak pazarlama yapıyor. İnsan hayatına sağlık ve keyif yaşatarak pazarlama yapıyor. İnsan hayatına sağlık ve keyif katacak incelikleri düşünerek tecrübelerini üretime yansıtıyor. Su arıtma konusunda peş peşe yeniliklerle farklı modeller tasarlayarak imalatını ve satışını yapıyor. Aquatech tezgahüstü ve tezgahaltı su arıtma cihazlarıyla mutfaklarda baş köşeyi alan BMS, evlerde yaşama kattığı değeri iş yerlerine de taşıyor.

BMS Su Arıtma Sistemlerinde son teknoloji harikası olan Reverse Osmosis ( RO ) Sistemi kullanılmaktadır. Revers Osmosis ilk olarak uzay kapsülünde, kısıtlı alanda atık sudan içme suyu elde etmek için kullanıldı. Daha sonra gelişen mebran teknolojisi ile bu sistem evlerde kullanılmak üzere basitleştirildi.

BMS sitemi, uzmanların sağlıklı yaşamak için önerdiği doğru beslenme yöntemlerinin koşullarını yerine getirdi. BMS çelik mutfak ürünleri ile öz su içeren besinler hiçbir katkı bulunmadan Kendi doğal nemi ile pişirilir. Vitamin, mineral ve temel besin maddeleri korunmuş olur. Tazelik, koku, renk ve miktarda, klasik pişirimlerde yaşanan kayığlar olmaz

 

 

 

 

 

 

 

 VİZYONUMUZ

 

 “Sağlıklı Üretim, Sağlıklı Hizmet, Mutlu Çalışan, Mutlu Müşteri” anlayışı ile etkili pazarlama kanallarımızla ulusal ve uluslararası pazarlarda lider ve güvenilir üretici konumuna gelmektir.

 

MİSYONUMUZ

 

Köklü bir firma olarak çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, teknoloji ve yenlikleri takip ederek; “Müşterilerimiz ortaklarımızdır” düşüncesiyle müşterilerimizle güçlü, esnek ve uzun süreli bağlantılar oluşturmak ve sektördeki en sağlıklı, kaliteli ve güvenilir üretici olarak profesyonel bir anlayış ve yıllardır süregelen firma-müşteri bağıyla, müşteri ve pazar ihtiyaçlarını karşılamaktır.